O NAS

Ci, którzy rozkoszują się naukami głoszonymi przez Szlachetnych, są niezrównani w mowie, myśli i działaniu;
są zrównoważeni w pokoju, uprzejmości i medytacji i uzyskują wiedzę i mądrość.

Siddhartha Gautama Buddha

Amethyst Wydawnictwo powstało w 2012 roku. Za cel obraliśmy sobie dostarczenie polskiemu Czytelnikowi możliwości zgłębienia szeroko pojętej Wiedzy duchowej oraz umożliwienie rozwoju duchowego.

Powodem, dla którego podjęliśmy decyzję o utworzeniu wydawnictwa, było i jest przekonanie, że w nas wszystkich drzemie większy potencjał duchowy, że mamy prawo, aby mieć dostęp do jak najszerszej Wiedzy, jeśli tylko jest to naszym pragnieniem.

Ponieważ sami czuliśmy nieugaszone pragnienie odkrywania tego rodzaju Wiedzy, zdecydowaliśmy, że możemy i chcemy udostępnić ją dla każdego w Polsce, kto tylko zechce ją zgłębiać. Uznaliśmy, że będzie to z pożytkiem zarówno dla nas, którzy sami mamy możliwość dzięki wydawnictwu zdobywać tą Wiedzę, jak i dla każdego, kto zechce dołączyć do grona Czytelników pozycji przez nas publikowanych.

Naszym zamiarem i celem na nadchodzący czas jest tłumaczenie i publikowanie książek Elizabeth Clare Prophet oraz innych autorów publikowanych i polecanych przez Summit University Press – amerykańskie wydawnictwo działające z ramienia organizacji The Summit Lighthouse.

Z serca zachęcamy wszystkich do wykorzystania szansy na zdobycie szerszej Wiedzy i możliwości spojrzenia na własne życie z perspektywy owej Wiedzy.

Zachęcamy do kontaktu.